3. Sijajen slovenski uspeh v MOŠKIH SMUČARSKIH TEKIH! Zgodovinski uspeh, ki daje upanje. Tudi dekleta zelo dobra  Svet24.si
  4. Zimski športi / Alenka Čebašek in Miha Šimenc do dosežkov kariere  Delo
  5. Čebaškova in Višnarjeva deveti v ekipnem šprintu  RTV Slovenija
  6. Ogled obsežnega poročanja v aplikaciji Google News

Alenko Čebašek v finalu je od zmagovalke ločilo le dobrih 11 sekund. Kljub smoli je zabeležila drugo najboljšo slovensko finalno uvrstitev sezone. | Žurnal24

Alenka Čebašek se je na šprinterski tekmi za svetovni pokal v smučarskem teku po mestnih ulicah Dresdna uvrstila v finale in zasedla 6. mesto. Katja Višnar je obstala v polfinalu in bila 10. V polfinalu je tekel tudi Miha Šimenc in prav tako končal 10.

Alenka Čebašek je na tekmi za svetovni pokal v smučarskemu teku v Dresdnu na 1,6 km dolgi progi v prosti tehniki zasedla šesto mesto.

116

Prva švedska ekipa je zmagala na ekipnem šprintu 6 X 1,6 km na tekmi za svetovni pokal v teku na smučeh v Dresdnu. Slovenki Alenka Čebašek in Katja Višnar sta bili deveti.